ABOUT ME

Když mi bylo 15, přestěhovali jsme se do Prahy. Já holka z vesnice v horách do velkoměsta. 
Nebudu vám nic nalhávat. Zvykala jsem si 10 let a stejně jsem si na rušnou Prahu nezvykla.

Mezitím jsem si našla prince na bílém koni nebo spíš Toma s bílou košilí. Setkání s Tomem byl osud. Mě bylo 17 a zrovna jsem bojovala snad se všemi. Školou, Prahou, maminkou :) Puberťák!
Já už dva roky žila v Praze, ale pravidelně jsem jezdila na Moravu za kamarády. Ten rok bylo 20 cm sněhu už v říjnu, a proto nejezdily autobusy. Dokonce jsem dostala zákaz odjezdu (od rodičů, cca 5 hodin zpoždění), ale v tu chvíli autobus dorazil. 
I když jel oklikou a vlastně úplně jinam, tak jsem se nějak do Jeseníků dostala. Druhý den se konala ona osudová párty, kde Tom nikdy nebyl a na další by pravděpodobně ani nešel. Už chápete ten osud?!

Láska na první pohled! 
On mě okouzlil svým nevinným pohledem (a nosem) a já ho asi ,,roztomilým" házením polystyrenu do piva :D To upřímně netuším.

Slovo dalo slovo, rande dalo rande..... stěhování Toma do Prahy.... vyměnili jsme dva byty a tadá... SVATBA!Mezitím jsem stihla založit blog, vystudovat vysokou a založit ŠKOLU MAKEUPU.

Natáčení videí mě chytlo kolem roku 2012, kdy jsem první video natočila na mobil. Dneska nic nového, ale to byl starej mobil. Vlastně jste ani nepoznali, že to jsem já.

Od té doby se blog i moje vyjadřování (doufám) někam posunulo a momentálně si hraju s myšlenkou natáčet více videí o domácnosti, DIY a celkově o domečku (jakém domečku? K tomu se dostanu :)) Prvních cca 5 let byl blog zaměřený spíše na kosmetiku, občas nějaký recept nebo DIY návod.

Škola Makeupu - jednoduše řečeno...mé kurzy líčení.
Po dobu studia jsem měla spoustu volného času a musela jsem někde pracovat...bohužel :D
Přirozeně jsem šla cestou kosmetiky a líčení. Maminka je fotografka a občas chtěla někoho nalíčit, až se z občas stalo docela pravidelně... z amatérky profesionál a začala jsem pracovat jako Makeup Artist.

Práce mě moc baví, ale cca 2 roky zpět jsem cítila, že se chci posunout zase někam dál. Učit slečny a dámy nalíčit sami sebe. Předat základní pravidla, rady a triky. Tak vznikla Škola Makeupu.Abych to neměla tak jednoduché, tak po vystudování vysoké jsem se našla v sociálních sítích a online marketingu. Člověk by to možná neřekl, ale i vizážistka má občas stereotypní práci.
Rozdělila jsem si práci na roční období. Na podzim a v zimě se věnuji více sociálním sítích a na jaře a v létě líčení a primárně nevěstám.

Externě vedu sociální sítě xx firmám. Prozradit můžu např. PROBIO. 
Česká firma, která má krásné hodnoty a vyrábí BIO potraviny.

Zapomněla bych na Toma. Co byste řekli, že kluk z Moravy s laskavým a odvážným srdcem dělá?
Je policajt. Pan úžasňák je policista a občas si zajede na vojenské cvičení, protože je v zálohách ČR.

Teď zpět k rodinnému životu.


Máme tři ,,děti" čti psi, ale jsou jako děti. Cookie viz. foto je naše holčička. Asi bude hérečka, ale momentálně ji víc zajímají balónky a klacíky. Máme takovou rodinku. Cookie jsme si pořídili jako první....cca půl roku po ní přišel Beníček. Ti dva se měli tolik rádi, že malé Mímo (Timmy) byl na světe asi rok po seznámení.

Nikdy jsme neměli v plánu tři pejsky, ale Timmy byl nemocný a nechtěli jsme ho dát rodině, které by umřel, proto jsme si ho nechali. Po kapačkách se nějakým zázrakem uzdravil (zůstal malinký)...nic ho netrápí, vesele běhá a máme ho dodnes.


Po svatbě jsme si s Tomem řekli, že chceme něco vlastního. Něco, kam se budeme rádi vracet. Něco, kde bude klid a můžeme si poličku přidělat kam chceme. Už jsme nechtěli být v nájmu v centru Prahy. V rušném, prašném centru velkoměsta.

Chyběla nám PŘÍRODA!

První jsme hledali pozemek.... potom starý dům ke zbourání.... starší dům k rekonstrukci. 
První rok jsme nemohli vůbec nic najít.

Naše představa:
1. Dům na samotě u lesa
2. Rozumná cena
3. Dostatečný signál internetu a slušná občanská vybavenost


PŘEDSTAVA!! :D
Když jsme našli dům, tak jsme se rozloučili s pražským bytem. Věděli jsme, že rekonstrukce potrvá cca 6 měsíců nebo víc, tak jsme si našli provizorní ubytování.

Při přípravě kupní smlouvy jsme zjistili jednu podstatnou věc.... dům byl totálně zadlužený. Ne jeden exekutor, ale čtyři!! 

Zadlužený dům jsme kupovat nechtěli!
To byl březen...přeskočím x měsíců zoufalého hledání až do září!

V září jsme objevili ještě hezčí domeček (prostornější a lepší lokalitu). Jupí. Hurá do rekonstrukce. 

Od října děláme kompletní rekonstrukci na tom našem vysněném domečku u lesa. 
Celou ji můžete sledovat na YouTube (série Náš dům).


Za 14 dní se máme stěhovat a já se moc těším na další pokračování mého našeho příběhu ♡....

  • Share: