ROZLUČKA SE SVOBODOU


Krásný den :)

Nedávno proběhla moje rozlučka se svobodou a já jsem si pro vás připravila pár fotek.


Super nápad bylo společné focení. Určitě si fotky nechám zvětšit, protože se moc povedly.Za mě doporučuji začít s rozlučkou u vás  nebo u kamarádky. Prostředí dobře znáte, můžete si zahrát par her a pobavit se v klidu doma.

Každá z holek donesla to, co má ráda, ale i já jsem chtěla něco připravit.


Nachystala jsem pro holky nějaké jednohubky, bábovku, dárečky a taky dorty z Ovocného Světozoru. Tam mám nejraději cheesecake, ale ten jsem neměla objednaný a tak jsem vzala jen dva kousky a velký jahodový dort.Taky jsem koupila makronky v Lidlu a 100% jablečné džusy z Ikea.Hodně jste se ptali na výzdobu. Zaujal vás čajový servis (od babičky :)) a Pom Poms. Na ně bude samostatný návod na YouTube.


Před odchodem jsme dělaly kraviny a trochu jsme si zablbly před foťákem a udělaly sérii fotek :)


Pro holky jsem připravila pár rtěnek a velký papír, na který mi obtiskly rty na památku :)
Nakonec jsme jeli i do města. Vybrali jsme nějaký bar v centru Prahy, který nám doporučila Kiki a objednali jsme si obří mojito.
Ten chlap v pozadí :D :D

Musím říct, že rozlučka byla super. Původně jsme chtěli jít od nás na šlapadla, ale bylo škaredě a pršelo. To mě trošku mrzelo, ale místo toho jsme vyrazily do města do baru a tam jsme se taky moc bavili. DJ nám pustil naši oblíbenou písničku a se ségrou jsme ji celou protančily.

Užijte si vaši rozlučku a ještě víc svatbu.

Mějte se krásně,
Makéta

PS: Trdelník asi ve 2 ráno byl TOP!!

 

HELLO

HELLO
Jsem vizážistka, blogerka, manželka a lektorka kurzů líčení. Také tvořím svůj blog, kde natáčím videa na YouTube. Pracuji po celé České Republice, hlavně Jesenicko a Praha. Miluji cestování, přírodu a dobré jídlo.

Škola Makeupu- Kurzy líčení

NAŠE SVATBA

-->