SLUŽBY

By Markéta - června 17, 2013

Denní líčení
V dnešní době je kladen velký důraz na krásu. Denní líčení je přirozené, pouze podtrhne přirozené rysy. Žena by se v něm měla cítit příjemně.
Také nabízím mini kurz osobního líčení, kde vám poradím s výběrem kosmetiky a ideálním líčením právě pro vás.

  

Plesové a večerní líčení
Večerní líčení je výraznější, ale stále podtrhává vaše přirozené rysy.
Plesové líčení je výrazné a elegantní. Je zafixováno, aby vydrželo celý večer, a navíc přidávám umělé řasy. Takové líčení je vhodným doplňkem plesových šatů. Důležité je předem vědět, co bude mít žena na sobě, aby vše ladilo.Svatební líčení

Každá nevěsta chce být krásná a to nejen ve svůj svatební den, ale i na fotografiích. Svatba je jedinečná událost, kde by měla nevěsta vypadat výjimečně.
Profesionální makeup oceníte nejen v den svatby, ale i při prohlížení svatebního alba. Svatební líčení je přizpůsobeno šatům, doplňkům a nejvíce samozřejmě samotné nevěstě. Podtrhne Vaši přirozenou krásu a zvýrazní rysy obličeje.
Zkouška by měla být nejméně 4 týdny před svatbou. Pokud se Vám líbí nějaké konkrétní líčení, doporučuji si s sebou přinést nějaké fotografie. Také je důležité mít s sebou fotografii šatů, šperků, svatební kytice a účesu. Zkouška zabere zhruba 2 hodiny.

 

Foto makeup / MODELING / Rodinné foto


Foto makeup je přizpůsobený fotografickému osvětlení, které je silnější než přirozené denní světlo. Klasický denní makeup by na takovém světle příliš nevynikl. Makeup je tedy výraznější a precizní.
Často se využívá GLAMOUR líčení. Toto líčení je podobné večernímu či plesovému líčení. Výrazné rty nebo oči. Často se jedná o výrazné, tmavé kouřové oči.


Speciální efekty / Halloween


Také mám ráda speciální makeup. Postavy z filmů, pohádkové postavy, zombie, celebrity, makeup na přehlídková mola a jiné.  • Share:

You Might Also Like

0 komentářů